O nás


Bára (Barbora Vundrlichová)

Kadeřnice a majitelka Draki Studia

Bára při nástavbovém studiu s maturitou pracovala 2 roky ve vyhlášeném kadeřnickém studiu Vavruškovi. Od roku 2010 se stala součástí kadeřnického týmu ve studiu Tribo. Perfektní barva a střih je pro Báru samozřejmostí. Její vášní jsou kreativní a alternativní střihy i s nějakou tou divokou barvičkou. Specializuje se na prodlužování vlasů keratinovou metodou. Protože má ráda výzvy a posouvá vlastní hranice, rozhodla se otevřít vlastní studio, které je přesně na míru dle jejích představ. Od března 2015 otevřela své vysněné Draki Studio v Karlíně, kde se pracuje s profesionální přírodní kosmetikou netestovanou na zvířatech. V březnu 2017 rozšířila Draki studio, kde můžete využít další služby: Manikúra a pedikůra, Kosmetika, Relaxační procedůry - Masáž a beauty terapie.

Kontakt: 607 209 558.


Lucka (Lucie Záhorová)

Kadeřnice

Hairstylingu se věnuje od školy. Zkušenosti nasbírala prací v salonu Petrů a Rossi. Od roku 2005 do začátku roku 2015 patřila do týmu kadeřníků kultovního alternativního studia Tribo. Sama vlastní studio v Sedlčanech, ale i přesto se nám ji podařilo udržet v Praze a nalákat do nového Draki Studia. Lucka klade důraz na zdravé vlasy, perfektní střih a v neposlední řadě barvu, která podtrhne vaši osobnost. Preferuje kosmetiku, která nezatěžuje vlasy a je ekologická k naší planetě. Pokud chcete účes na večírek, svatbu, ples či na nějaké focení, Lucka se o Vás ráda postará.

Kontakt: 724 959 616


Aneta (Aneta Knapová)

Kadeřnice

Kontakt: 739 656 910


Martina (Martina Bečvářová)

Kadeřnice

Kontakt: 608 362 522


Ivana (Ivana Jelenová)

Manikérka a pedikérka

Kontakt: 723 862 371Iveta (Iveta Dostálová)

Relaxace - Masérka a beauty terapeutka

Pojďte si odpočinout, uvolnit se a utéci na chvíli z reality. Čím více si dovolíte v tomto uspěchaném světě myslet na sebe a regenerovat nejen mysl, ale i tělo, bude Váš život radostnější, spokojenější a budete mít na vše více energie. Velmi si zakládám na osobním přístupu, ráda si vyslechnu Vaše přání, co konkrétně chcete řešit a navrhnu vhodnou proceduru přímo Vám na míru. Pojďte se na chvíli zastavit, odevzdejte se do mé péče a nechte se hýčkat dotykem v podobě masážních technik, které Vám budou sestaveny dle Vašich potřeb nebo si můžete vybrat již z konkrétních masáží i terapií. Mým cílem je, abyste si u mne opravdu odpočinuli, vzájemně jsme si důvěřovali a odcházeli jste tak ode mě zregenerovaní, spokojení a plně nabití novou energií. Při svých masážích a terapiích využívám účinků kvalitních přírodních produktů s ihned viditelnými účinky na pleti a nádhernými vůněmi. Těším se Vás v DRAKI STUDIU! Vaše Ivet :)

Kontakt: 777 492 082