Procedury

Kadeřnictví

Barvení / Tónování

Provádí se s produkty Insight. Nejdříve je provedena konzultace a diagnóza vlasů a pokožky. Barva je s nízkým obsahem amoniaku. Díky svému složení obohacenému o aktivní látky přírodního původu zaručuje vysokou kvalitu Vašich vlasů a dlouhotrvající barevný výsledek. Bez alergenů. Barva je vždy aktivována oxidantem, který je bohatý na rýžové proteiny. Barvící směs vždy volíme dle přání výsledku klienta a daných možností vlasů. Do směsi přidáváme Dermal protector - proti podráždění a zarudnutí pokožky. Po skončení doby působení je třeba vlasy umýt šampónem Post chemistry, který neutralizuje chemické ošetření. Jemně čistí, obnovuje a utěsňuje vlasovou strukturu. Vyživuje a hydratuje poškozené vlasy po chemickém ošetření. Na závěr je vlasová kutikula uzavřena maskou Post chemistry.


Odbarvení

Provádí se s produkty Insight. Nejdříve je provedena konzultace a diagnoza vlasů a pokožky. Odbarvovač udržuje správnou hladinu hydratace během celého procesu odbarvování. Zesvětlit jde i o více tonů. Odbarvovač je aktivován oxidantem, který je bohatý na rýžový proteiny. Do směsi přidáváme Dermal protector - proti podráždění a zarudnutí pokožky. Po uplynutí potřebné doby působení k výslednému zesvětlení jsou vlasy umyty vhodným šamponem. V tomto procesu se pigment vlasu zmenšuje a proto je vlas křehčí a bez lesku. Je důležité vlas poté tónovat.


Olaplex treatment

Provádí se s produkty Olaplex a Insight. Tato kůra je vhodná pro všechny typy vlasů které jsou slabé, ať jsou vlasy barvené, zesvětlované nebo přírodní. Olaplex obsahuje látku (chemickou složku) bez silikonu a minerálních olejů a obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech.Vlasy jsou umyty vhodným šamponem a aplikuje se Olaplex na vlasy, a nechá se působit. Na závěr je vlasová kutikula uzavřena vhodným kondicionérem.


Crystal gel

Provádí se s produkty Malibu c a Insight. Vlasy umyjeme čistícím šampónem s vysokým pH, který nám vlasy připraví k následné službě. Cg se aktivuje vodou. Aplikujeme na vlasy a i pokožku hlavy. Přikryjeme jednorázovou igelitovou čepicí a dáme klienta pod klimazon. Čistění trvá dle nánosu minerálů zhruba 15 - 45 minut. Efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně , vzniklé mýtím tvrdou nebo měkkou vodou, nebo koupáním v bazénu. Vlasy jsou následně umyty Intech šamponem. Provede se diagnoza vlasů a dle potřeby je vlas vyživen a uzavřen vhodným kondicionerem. Doporučuje se 1x ročně nebo dle stavu vlasů.


CPR

Provádí se s produkty Malibu c a Insight. Vlasy umyjeme čistícím šampónem s vysokým pH, který nám vlasy připraví k následné službě. Cpr se aktivuje vodou. Aplikujeme na vlasy nebo jen na partie, které potřebujeme. Vlasy zakryjeme jednorázovou igelitovou čepicí a dáme pod klimazon. Uvolnění nežádoucích účinků oxidační barvy trvá dle odstranění výšky tónu 15 - 45 minut. Odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy a to bez narušení struktury vlasu. Komplex antioxidačních vitaminu pomáhá zachovat integritu vlasu. Po uplynutí potřebné doby působení umyjeme vlasy Intech šampónem. Vlasy jsou připravený na další službu.


DDL

Provádí se s produkty Malibu c a Insight. Vlasy umyjeme čistícím šampónem s vysokým pH, který nám vlasy připraví k následné službě. Ddl se aktivuje vodou nebo slabším oxidantem, dle požadovaného výsledku. Aplikujeme na vlasy nebo jen na partie, které potřebujeme. Odstraňuje nežádoucí přímá barviva. Maximální doba působení je 45 minut. Po uplynutí potřebné doby působení umyjeme vlasy Intech šampónem. Vlasy jsou připravený na další službu.Manikúra a pedikúra


Cuccio Spa manikúra


Provádí se s produkty Cuccio Naturalé. Nejdříve je provedena dezinfekce rukou, dle potřeby se odlakují nehty. Tvar nehtu se upraví dle přání klienta. Na kutikuly se aplikuje odstraňovač nebo změkčovač obsahující hydratační rostlinné látky, zaručující dostatečné zvlhčení a elasticitu kutikul.Provádí se mokrá lázeň s šumivou tabletkou, která doplní hydrataci pokožce rukou a dokonale pokožku změkčí, uvolní a také pomáhá vybělit nehty. Zatlačení a upravení kutikul. Kartáčkem se dočistí nehty a aplikuje se peeling. Peelingy jsou skvělými pomocníky při odstraňování odumřelých buněk pokožky. Jde o nezbytný proces pro udržení zdravé a svěží pokožky. Po aplikaci peelingu pokožka lépe vstřebává vyživující a hydratační produkty. Přichází na řadu výživa hroznový antioxidační olej. Olej je získáván z organicky pěstovaného hroznového vína přímo v Toskánsku. Obsahuje přírodní antioxidanty a vitamíny B5 a D. Redukuje drobné vrásky a chrání pokožku před povětrnostními vlivy. Dodá jí jemnost, vláčnost a udržuje elasticitu. Aplikuje se máslové mléko, které pokožku zvláčňuje, regeneruje a udrží ji sametově hebkou. Nehty se nalakují speciálním výživným lakem Forte plus. Obsahuje výtažky z přesličky rolní, která dodává přírodním nehtům elasticitu a pružnost. Aktivní rostlinné složky udržují nehty ve zdravé kondici, zanechávají nehtové ploténky hladké bez tendence ke štěpení. Na závěr jsou ošetřeny kutikuly revitalizačním olejem. Poskytuje nehtům a nehtovému okolí dokonalou ochranu a revitalizaci. Napomáhá tak zdravé regeneraci keratinových buněk.Cuccio Paradiso manikúra

Provádí se s produkty Cuccio Naturalé. Nejdříve je provedena dezinfekce rukou, dle potřeby se odlakují nehty. Použijeme spa vonný elixír, který navodí příjemnou atmosféru. Tvar nehtu se upraví dle přání klienta. Na kutikuly se aplikuje odstraňovač nebo změkčovač obsahující hydratační rostlinné látky, zaručující dostatečné zvlhčení a elasticitu kutikul. Provádí se mokrá lázeň s šumivou tabletkou, která doplní hydrataci pokožce rukou a dokonale pokožku změkčí, uvolní a také pomáhá vybělit nehty. Zatlačení a upravení kutikul. Kartáčkem se dočistí nehty a aplikuje se peeling. Peelingy jsou skvělými pomocníky při odstraňování odumřelých buněk pokožky. Jde o nezbytný proces pro udržení zdravé a svěží pokožky. Po aplikaci peelingu pokožka lépe vstřebává vyživující a hydratační produkty. Přichází na řadu výživa hroznový antioxidační olej. Olej je získáván z organicky pěstovaného hroznového vína přímo v Toskánsku. Obsahuje přírodní antioxidanty a vitamíny B5 a D. Redukuje drobné vrásky a chrání pokožku před povětrnostními vlivy. Dodá jí jemnost, vláčnost a udržuje elasticitu. Naneseme pleťovou masku na ruce ,která obsahuje bambucké máslo, aloe vera gel a výtažky z kořene kostivalu lékařského. Tato intenzivní formule přináší pleti dokonalou regeneraci a proniká do hlubších vrstev pokožky. Používá se jako zábal rukou. Pokožka zůstává sametově hladká, elastická a hydratovaná. Poté se na ruce nanese nemastná emulze s účinnými látkami až na 24 hodin a tím zajišťuje pokožce přirozenou hydrataci, výživu a jas. Nehty se nalakují speciálním výživným lakem Forte plus. Obsahuje výtažky z přesličky rolní, která dodává přírodním nehtům elasticitu a pružnost. Aktivní rostlinné složky udržují nehty ve zdravé kondici, zanechávají nehtové ploténky hladké bez tendence ke štěpení. Na závěr je ošetřena kutikula revitalizačním olejem. Poskytuje nehtům a nehtovému okolí dokonalou ochranu a revitalizaci. Napomáhá tak zdravé regeneraci keratinových buněk.


Cuccio Spa pedikúra

Provádí se s produkty Cuccio Naturalé. Nejdříve je provedena dezinfekce nohou dle potřeby se odlakují nehty. Do bublinkové pedikúrní vaničky s bublinkovou a světelnou terapií se přidává šumivá tabletka nebo pedikúrní detoxikační lázeň, která zklidňuje, zbavuje stresu, zjemňuje a obnovuje pokožku. Pokožku zanechává hydratovanou a svěží. Dle potřeby je aplikována kava nebo pedikúrní změkčovač pokožky, obsahuje antioxidant bohatý na vitamíny, minerály a protejny a přírodní enzymy odstraňují odumřelou kůži a zároveň pomáhají rozzářit pokožku. Následně se odstraní jednorázovým pedikúrním pilníkem ztvrdlá kůže. Pak se provádí peeling. Peelingy jsou skvělými pomocníky při odstraňování odumřelých buněk pokožky. Jde o nezbytný proces pro udržení zdravé a svěží pokožky. Po aplikaci peelingu pokožka lépe vstřebává vyživující a hydratační produkty. Na kutikuly se aplikuje odstraňovač nebo změkčovač obsahující hydratační rostlinné látky, zaručující dostatečné zvlhčení a elasticitu kutikul. Zatlačení, upravení kutikul a úprava tvaru nehtu. Přichází na řadu výživa hroznový antioxidační olej. Olej je získáván z organicky pěstovaného hroznového vína přímo v Toskánsku. Obsahuje přírodní antioxidanty a vitamíny B5 a D. Redukuje drobné vrásky a chrání pokožku před povětrnostními vlivy. Dodá jí jemnost, vláčnost a udržuje elasticitu. Aplikuje se máslové mléko, které pokožku zvláčňuje, regeneruje a udrží ji sametově hebkou. Nehty se nalakují speciálním výživným lakem Forte plus. Obsahuje výtažky z přesličky rolní, která dodává přírodním nehtům elasticitu a pružnost. Aktivní rostlinné složky udržují nehty ve zdravé kondici, zanechávají nehtové ploténky hladké bez tendence ke štěpení. Na závěr jsou ošetřeny kutikuly revitalizačním olejem. Poskytuje nehtům a nehtovému okolí dokonalou ochranu a revitalizaci. Napomáhá tak zdravé regeneraci keratinových buněk.


Cuccio Paradiso pedikúra

Provádí se s produkty Cuccio Naturalé. Nejdříve je provedena dezinfekce nohou dle potřeby se odlakují nehty. Použijeme spa vonný elixír, který navodí příjemnou atmosféru. Do bublinkové pedikúrní vaničky s bublinkovou a světelnou terapií se přidává šumivá tabletka nebo pedikúrní detoxikační lázeň, která zklidňuje, zbavuje stresu, zjemňuje a obnovuje pokožku. Pokožku zanechává hydratovanou a svěží. Dle potřeby je aplikována kava nebo pedikúrní změkčovač pokožky, obsahuje antioxidant bohatý na vitamíny, minerály a proteiny a přírodní enzymy odstraňují odumřelou kůži a zároveň pomáhají rozzářit pokožku. Následně se odstraní jednorázovým pedikúrním pilníkem ztvrdlá kůže. Pak se provádí peeling. Peelingy jsou skvělými pomocníky při odstraňování odumřelých buněk pokožky. Jde o nezbytný proces pro udržení zdravé a svěží pokožky. Po aplikaci peelingu pokožka lépe vstřebává vyživující a hydratační produkty. Na kutikuly se aplikuje odstraňovač nebo změkčovač obsahující hydratační rostlinné látky, zaručující dostatečné zvlhčení a elasticitu kutikul. Zatlačení, upravení kutikul a úprava tvaru nehtu. .Přichází na řadu výživa hroznový antioxidační olej. Olej je získáván z organicky pěstovaného hroznového vína přímo v Toskánsku. Obsahuje přírodní antioxidanty a vitamíny B5 a D. Redukuje drobné vrásky a chrání pokožku před povětrnostními vlivy. Dodá jí jemnost, vláčnost a udržuje elasticitu. Naneseme pleťovou masku na nohy, která obsahuje bambucké máslo, aloe vera gel a výtažky z kořene kostivalu lékařského. Tato intenzivní formule přináší pleti dokonalou regeneraci a proniká do hlubších vrstev pokožky. Používá se jako zábal nohou. Pokožka zůstává sametově hladká, elastická a hydratovaná. Poté se na nohy nanese nemastná emulze s účinnými látkami až na 24 hodin a tím zajišťuje pokožce přirozenou hydrataci, výživu a jas. Nehty se nalakují speciálním výživným lakem Forte plus. Obsahuje výtažky z přesličky rolní, která dodává přírodním nehtům elasticitu a pružnost. Aktivní rostlinné složky udržují nehty ve zdravé kondici, zanechávají nehtové ploténky hladké bez tendence ke štěpení. Na závěr je ošetřena kutikula revitalizačním olejem. Poskytuje nehtům a nehtovému okolí dokonalou ochranu a revitalizaci. Napomáhá tak zdravé regeneraci keratinových buněk.

Relaxace

Beauty terapie

Liftingová masáž obličeje a dekoltu 30min, 60 min, 90 min

Očištění pleti, liftingová masáž obličeje pomocí speciálních manuálních technik nejprve na sucho, poté s arganovým olejem, závěrečná hydratace a výživa.


Harmonizující pleťová péče 60 min, 90 min

Očištění pleti, peeling se saharským pískem, maska z jílu, manuální masáž obličeje, závěrečná hydratace a výživa.Orientální zpevňující a zeštíhlující péče 90 min

Očištění celých nohou cukrovým scrubem, olejová masáž celých nohou, zábal s marockým balzámem, peeling Kessou, závěrečná péče nanesením zeštíhlujícího krému.Relaxační rituál celého těla 90 min, 120 min, 150 min

Očištění pokožky celého těla cukrovým scrubem, zábal s marockým balzámem, peeling Kessou a závěrečná celotělová masáž olejem.Relaxační rituál rukou 60 min, 90 min

Očištění celých rukou cukrovým scrubem, zábal s marockým balzámem, peeling Kessou a olejová masáž celých rukou, závěrečná hydratace a výživa.Relaxační rituál nohou 60 min, 90 min

Lázeň nohou, očištění celých nohou cukrovým scrubem, zábal s marockým balzámem, peeling Kessou a olejová masáž celých nohou.